XVII Otwarte Mistrzostwa Łowicza w siatkówce plażowej. Trwają zapisy na pierwszy turniej

Siatkówka, Otwarte Mistrzostwa Łowicza siatkówce plażowej Trwają zapisy pierwszy turniej - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 09/07/2019 12:40
Martyna Czekalska

W najbliższą sobotę (13 lipca) na boiskach przy I Liceum Ogólnokształcącym w Łowiczu odbędzie się pierwszy turniej eliminacyjny XVII Otwartych Mistrzostw Łowicza w siatkówce plażowej. Chętni mogą zapisywać się w internecie.

W tym roku miłośnicy plażówki spotkają się na dwóch, a nie trzech turniejach eliminacyjnych. W turnieju finałowym, który odbędzie się 31 sierpnia, weźmie udział osiem par. Do finału bezpośrednio awansują dwa najlepsze duety w obu turniejach eliminacyjnych.

Pierwszy turniej rozpocznie się 13 lipca o godz. 9:00 na piaszczystych boiskach I LO w Łowiczu przy ul. Bonifraterskiej 3. Pół godziny wcześniej zaplanowano losowanie.

W zawodach będą mogły wziąć udział maksymalnie 24 pary. Na razie zapisało się już 15 dwuosobowych zespołów. Wpisowe wynosi 30 złotych od pary.

Zapisy prowadzone są na Facebooku. Należy wysłać wiadomość prywatną do Otwarte Mistrzostwa Łowicza w siatkówce plażowej, najlepiej w formacie: Imię Nazwisko (miejscowość) / Imię Nazwisko (miejscowość).

Drugi turniej eliminacyjny zaplanowano na 3 sierpnia. Natomiast 17 sierpnia odbędzie się V Turniej mikstów o Puchar dyrektora OSiR.

XVII Otwarte Mistrzostwa Łowicza w siatkówce plażowej. Trwają zapisy na pierwszy turniej komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama