Z Legionovii do Pelikana. Trzecie wzmocnienie „Ptaków”

Piłka nożna, Legionovii Pelikana Trzecie wzmocnienie „Ptaków” - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Portal lowicz24.eu 09/07/2019 20:59
Martyna Czekalska

To nie koniec transferowej ofensywy Pelikana. Dzisiaj (9 lipca) podpis pod kontraktem z łowickim trzecioligowcem złożył 23-letni pomocnik Filip Kowalczyk, występujący ostatnio w Legionovii Legionowo.

To drugi zawodnik zakontraktowany dziś przez klub ze Starzyńskiego. Wcześniej informowaliśmy o transferze Patryka Pomianowskiego, który powrócił do Łowicza po ostatnich latach spędzonych w Unii Skierniewice.

Filip Kowalczyk jest kolejnym zawodnikiem, który wzmocni linię pomocy w drużynie prowadzonej przez Mykołę Dremliuka. 23-latek przygodę z piłką rozpoczął w Agrykoli Warszawa, a jako junior występował również w stołecznej Polonii. W sezonie 2015/2016 bronił barw trzecioligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, po czym przeniósł się do drugoligowego Rakowa Częstochowa, z którym wywalczył awans do I ligi.

Latem 2017 roku Kowalczyk został zawodnikiem trzecioligowej Legionovii Legionowo, która w zakończonym ostatnio sezonie awansowała do II ligi.

23-latek związał się z Pelikanem dwuletnią umową.

Fot. Dawid Sut

Z Legionovii do Pelikana. Trzecie wzmocnienie „Ptaków” komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama