Za blisko poprzedzającego samochodu

Kronika policyjna, blisko poprzedzającego samochodu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 06/03/2017 11:35

Niezachowanie bezpiecznej odległości było przyczyną dwóch kolizji drogowych, do których doszło na autostradzie A2 i ulicy Warszawskiej w Łowiczu.

 

 W piątek (3 marca) o godzinie 15.45 na 382 kilometrze autostrady A2 w kierunku Łodzi doszło do kolizji dwóch aut. Zawiniła 46-letnia kierująca fiatem, która nie zachowała bezpiecznej odległości i uderzyła w tył mercedesa. Autem podróżował 57-latek z Poznania. Kierujący byli trzeźwi, kobieta została ukarana mandatem karnym.

Najechanie na tył poprzedzającego auta było przyczyną niedzielnej kolizji (5 marca), do której doszło na ulicy Warszawskiej. W tym przypadku zawinił 35-letni kierowca alfa romeo, który uderzył w tył opla astry, za kierownicą którego siedział 20-latek. Nikomu nic się nie stało. Obaj kierujący byli trzeźwi, a kolizja zakończyła się mandatem dla starszego z mężczyzn.

 

Za blisko poprzedzającego samochodu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama