29°C bezchmurnie

Za nami pierwszy turniej OMŁ 2017 w plażówce

Para Dawid Pawlak i Damian Gawrych zwyciężyła w pierwszym turnieju eliminacyjnym Otwartych Mistrzostw Łowicza w siatkówce plażowej 2017.

Turniej odbył się w ostatnią sobotę (29 lipca) na boisku przy I LO w Łowiczu. Do rywalizacji przystąpiły aż 24 siatkarskie duety. Zwyciężyła łowicko-głowieńska para Dawid Pawlak i Damian Gawrych, która w finale pokonała 22:20 Jarosława i Daniela Alagierskich z Łodzi.

Wyniki:
Runda I (lewa strona):
Dominik Niedbałka (Nieborów) / Jakub Gawryszczak (Łowicz) - Rafał Dudziński (Łowicz) / Łukasz Kacpszak (Łowicz) 21:17
Tobiasz Witczak (Zgierz) / Piotr Włodarczyk (Zgierz) - Wojciech Kukieła (Głowno) / Adrian Mirowski (Głowno) 15:21
Kacper Kurczak (Łowicz) / Tomasz Rześny (Łowicz) - Jarosław Alagierski (Łódź) / Daniel Alagierski (Łódź) 9:21
Damian Śliwkiewicz (Głowno) / Bartłomiej Kazimierczak (Głowno) - Dominik Miśkiewicz (Głowno) / Damian Krzysztofczyk (Głowno) 21:23
Adam Filiński (Żychlin) / Filip Filiński (Żychlin) - Damian Janicki (Głowno) / Piotr Kosielski (Głowno) 21:18
Maciej Kafarski (Skierniewice) / Robert Amróz (Skierniewice) - Piotr Tomala (Łowicz) / Paweł Tomala (Łowicz) 21:11
Wojciech Sikorski (Łowicz) / Mateusz Kotlarski (Strzelcew) - Paweł Jodłowski (Bytom) / Mateusz Mańkowski (Bytom) 10:21
Aleksander Mrzygłód (Zabrze) / Krystian Kruppa (Bytom) - Jakub Zabost (Goleńsko) / Eryk Kukieła (Łowicz) 21:17
Runda II (lewa strona):
Dominik Pińkowski (Łowicz) / Filip Jałoszyński (Łowicz) - Dominik Niedbałka (Nieborów) / Jakub Gawryszczak (Łowicz) 14:21
Wojciech Kukieła (Głowno) / Adrian Mirowski (Głowno) - Dawid Pawlak (Łowicz) / Damian Gawrych (Głowno) 21:21
Wiktor Lepieszka (Sromów) / Dominik Rześny (Chąśno) - Jarosław Alagierski (Łódź) / Daniel Alagierski (Łódź) 15:21
Dominik Miśkiewicz (Głowno) / Damian Krzysztofczyk (Głowno) - Dominik Kuś (Łowicz) / Damian Górski (Łowicz) 21:13
Jakub Zagórowicz (Łowicz) / Rafał Cieszyński (Łowicz) - Adam Filiński (Żychlin) / Filip Filiński (Żychlin) 18:21
Maciej Kafarski (Skierniewice) / Robert Amróz (Skierniewice) - Marcin Topolski (Żychlin) / Marcin Kowalczyk (Kaszewy) 21:10
Cezary Dołowiec (Dobrów) / Przemysław Ciechoński (Kamieniec) - Paweł Jodłowski (Bytom) / Mateusz Mańkowski (Bytom) 13:21
Aleksander Mrzygłód (Zabrze) / Krystian Kruppa (Bytom) - Marcin Moszczyński (Głowno) / Bartosz Jabłoński (Zgierz) 21:15
Runda III (lewa strona): Niedbałka / Gawryszczak - Pawlak / Gawrych 19:21
Alagierski / Alagierski - Miśkiewicz / Krzysztofczyk 21:18
Filiński / Filiński - Kafarski - Amróz 21:13
Jodłowski / Mańkowski - Mrzygłód / Kruppa 21:15
O wejście do półfinału (lewa strona):
Pawlak / Gawrych - Alagierski / Alagierski 17:21
Filiński / Filiński - Jodłowski / Mańkowski 23:21
Miejsca 17-24 (prawa strona): Zabost / Kukieła - Pińkowski / Jałoszyński 16:21
Sikorski / Kotlarski - Kukieła / Mirowski 20:22
Tomala / Tomala - Lepieszka / Rześny 21:19
Janicki / Kosielski - Kuś / Górski 21:15
Śliwkiewicz / Kazimierczak - Zagórowicz - Cieszyński 21:19
Kurczak / Rześny - Topolski / Kowalczyk 12:21
Witczak / Włodarczyk - Dołowiec / Ciechoński 21:13
Dudziński / Kacpszak - Moszczyński / Jabłoński 9:21
Miejsca 13-16 (prawa strona):
Pińkowski / Jałoszyński - Kukieła / Mirowski 16:21
Tomala / Tomala - Janicki / Kosielski 15:21
Śliwkiewicz / Kazimierczak - Topolski / Kowalczyk 21:9
Witczak / Włodarczyk - Moszczyński / Jabłoński 21:17
Miejsca 9-12 (prawa strona):
Kukieła / Mirowski - Miśkiewicz / Krzysztofczyk 18:21
Janicki / Kosielski - Niedbałka / Gawryszczak 21:8
Śliwkiewicz / Kazimierczak - Mrzygłód / Kruppa 21:18
Witczak / Włodarczyk - Kafarski - Amróz 21:14
Miejsca 7-8 (prawa strona):
Miśkiewicz / Krzysztofczyk - Janicki / Kosielski 19:21
Śliwkiewicz / Kazimierczak - Witczak / Włodarczyk 21:17
Ćwierćfinały 5-6 (prawa strona):
Jodłowski / Mańkowski - Janicki / Kosielski 19:21
Pawlak / Gawrych - Śliwkiewicz / Kazimierczak 21:9
Mecze półfinałowe:
Alagierski / Alagierski - Janicki / Kosielski 21:15
Filiński / Filiński - Pawlak / Gawrych 18:21
Mecz o 3. miejsce:
Janicki / Kosielski - Filiński / Filiński 21:23
Mecz o 1. miejsce:
Alagierski / Alagierski - Pawlak / Gawrych 20:22

Tabela końcowa:
1. Dawid Pawlak (Łowicz) / Damian Gawrych (Głowno)
2. Jarosław Alagierski (Łódź) / Daniel Alagierski (Łódź)
3. Adam Filiński (Żychlin) / Filip Filiński (Żychlin)
4. Damian Janicki (Głowno) / Piotr Kosielski (Głowno)
5-6. Paweł Jodłowski (Bytom) / Mateusz Mańkowski (Bytom) Damian Śliwkiewicz (Głowno) / Bartłomiej Kazimierczak (Głowno)
7-8. Dominik Miśkiewicz (Głowno) / Damian Krzysztofczyk (Głowno) Tobiasz Witczak (Zgierz) / Piotr Włodarczyk (Zgierz)
9-12. Wojciech Kukieła (Głowno) / Adrian Mirowski (Głowno) Dominik Niedbałka (Nieborów) / Jakub Gawryszczak (Łowicz) Aleksander Mrzygłód (Zabrze) / Krystian Kruppa (Bytom) Maciej Kafarski (Skierniewice) / Robert Amróz (Skierniewice)
13-16. Dominik Pińkowski (Łowicz) / Filip Jałoszyński (Łowicz) Piotr Tomala (Łowicz) / Paweł Tomala (Łowicz) Marcin Topolski (Żychlin) / Marcin Kowalczyk (Kaszewy) Marcin Moszczyński (Głowno) / Bartosz Jabłoński (Zgierz)
17-24. Jakub Zabost (Goleńsko) / Eryk Kukieła (Łowicz) Wojciech Sikorski (Łowicz) / Mateusz Kotlarski (Strzelcew) Wiktor Lepieszka (Sromów) / Dominik Rześny (Chąśno) Dominik Kuś (Łowicz) / Damian Górski (Łowicz) Jakub Zagórowicz (Łowicz) / Rafał Cieszyński (Łowicz) Kacper Kurczak (Łowicz) / Tomasz Rześny (Łowicz) Cezary Dołowiec (Dobrów) / Przemysław Ciechoński (Kamieniec) Rafał Dudziński (Łowicz) / Łukasz Kacpszak (Łowicz)

Za nami pierwszy turniej OMŁ 2017 w plażówce komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu





Siatkówka, - więcej informacji