6°C lekkie zachmurzenie

Za tydzień prezentacja nowych autobusów

Urząd Miejski, tydzień prezentacja nowych autobusów - zdjęcie, fotografia

Dokładnie za tydzień, w czwartek (22 lutego) o godzinie 11 na Starym Rynku w Łowiczu zaprezentowane zostaną cztery nowe autobusy marki Solaris.

W tym tygodniu Miejski Zakład Komunikacji w Łowiczu wzbogacił się o cztery, fabrycznie nowe, autobusy marki Solaris model Urbino 8,9 LE. Pojazdy wyjadą na ulice miasta na przełomie lutego i marca, zaś samo podróżowanie nimi dzięki wielu udogodnieniom będzie przyjemniejsze i wygodniejsze.

Oficjalna prezentacja pojazdów w udziałem mieszkańców będzie miała miejsce w najbliższy czwartek, 22 lutego. Autobusy przyjadą na Stary Rynek, gdzie od godziny 11 każdy będzie mógł zwiedzić ich wnętrze.

Pojazdy dostarczyła firm Solaris Bus & Coach S.A. koło Poznania zgodnie z zawartą umową z miastem w ramach realizacji projektu „Unowocześnienie taboru transportowego Gminy Miasto Łowicz i Gminy Łowicz wraz z rozwojem infrastruktury transportowej - etap II”. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

Za tydzień prezentacja nowych autobusów komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.