Zaczęły się matury poprawkowe

Edukacja, Zaczęły matury poprawkowe - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 20/08/2019 20:05

Część pisemna poprawkowego egzaminu maturalnego odbyła się w dniu dzisiejszym, 20 sierpnia 2019 r. Natomiast część ustna z języka polskiego, języków mniejszości narodowych oraz z języków obcych nowożytnych odbędzie się między 20-21 sierpnia 2019 r.

Przypomnijmy, że sesja poprawkowa jest przeprowadzana dla tych zdających, którzy w maju/czerwcu przystąpili do wszystkich przedmiotów ‎obowiązkowych oraz do co najmniej jednego egzaminu z przedmiotu dodatkowego i nie zdali egzaminu tylko z jednego przedmiotu obowiązkowego w części pisemnej albo ‎w części ustnej.‎

Część pisemna (wszystkie przedmioty) rozpoczęła się w dniu dzisiejszym, 20 sierpnia o godzinie 9, natomiast część ustna (wszystkie przedmioty) odbywa się od 20 do 21 sierpnia.

W powiecie łowickim do majowego egzaminu dojrzałości przystąpiły 562 osoby. Maturę zdało 465 maturzystów, czyli 82,7 proc.

100-procentową zdawalnością mogły pochwalić się dwa ogólniaki z Łowicza: I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego oraz Pijarskie Liceum Królowej Pokoju. W pierwszej szkole do egzaminu przystąpiło 121 maturzystów, a w drugiej – 66.

Pisemne egzaminy poprawkowe maturzyści zdają przeważnie w szkołach, do których uczęszczali.

Trzymamy za nich kciuki.

 

Zaczęły się matury poprawkowe komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama