Zajęcia z dreszczykiem emocji

Łowicz24.eu, Zajęcia dreszczykiem emocji - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 17/10/2016 09:18

Muzeum w Łowiczu zaprasza na niedzielne warsztaty rodzinne pt. „Lalki motamy strachy wypędzamy”. Zajęcia odbędą się 23 października o godzinie 11 i 13.

 

 - Będą to zajęcia z dreszczykiem emocji, podczas których przeniesiemy się w krainę ludowych dziwów z pogranicza snu i jawy. Opowiemy o istotach mitycznych, zapełniających wyobraźnię i baśnie ludu wiejskiego – zapewnia Tomasz Romanowicz z Muzeum w Łowiczu.

Uczestnicy poznają także sposoby zabezpieczania się przed ich zgubnym wpływem. W części warsztatowej wykonają motanki – lalki ochronne tradycyjnie wyrabiane przez kobiety na terenie  Wschodniej Słowiańszczyzny. Nazwę wzięły od techniki wykonania – motania nitkami i włóczkami, okręceniu materiałem korpusu. Lalki strzegły dom przed złymi duchami, służyły jako talizman.

Udział w niedzielnych zajęciach jest płatny i wynosi 8 zł od osoby. Liczba miejsc ograniczona, dlatego obowiązują wcześniejsze zapisy (46) 837 39 28 wew. 36. Warsztaty zaplanowane są o godzinie 11 i 13.

 

Zajęcia z dreszczykiem emocji komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama