Zajkowski i Zalewski podzielili się swoją historią

L24, Zajkowski Zalewski podzielili swoją historią - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 19/10/2016 10:51

Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu wzięli udział w poruszającym koncert „Wyrwani z niewoli – ku wolności”.

 

 „Wyrwanych z niewoli” tworzy dwóch chłopaków – Jacek Zajkowski i Piotr Zalewski. Sami o sobie mówią, że są po przejściach, zaś połączyło ich pragnienie bycia wyjątkowym i niepowtarzalnym.

- Szukaliśmy tego w narkotykach, alkoholu, przemocy, pornografii i w innych złudnych przyjemnościach tego świata. Wydawało nam się, że jesteśmy wolni i pełni życia, ale tak naprawdę byliśmy w niewoli, zakuci w kajdany swoich słabości, uzależnień, beznadziei. Próbowaliśmy się z tego wydostać na różne sposoby – wytężaliśmy swoją silną wolę, lecz ona zawodziła, szukaliśmy pomocy u ludzi, lecz oni nas opuścili, aż w końcu straciliśmy wszelką nadzieję na uwolnienie. Gdy byliśmy już o krok od rozpaczy, wręcz umierający z wycieńczenia, leżący na zimnej posadzce przyszedł do każdego z nas Bóg – mówili do młodzieży.

Wspaniały i poruszający koncert trafiający do młodych głów i serc odbył się wczoraj, 18 października w II LO. Zajkowski i Zalewski szybko złapali kontakt z młodzieżą, potrafili poderwać, rozbawić, skłonić do refleksji i rozważań nad własnym życiem.

Kolejnym przystankiem na koncertowej mapie duetu był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Łowiczu. Koncert Jacka Zajkowskiegi i Piotra Zalewskiego jest rekomendowany przez pedagogów, nauczycieli i dyrektorów szkół.

Zajkowski i Zalewski podzielili się swoją historią komentarze opinie

  • dobro górą - niezalogowany 2016-10-19 17:53:39

    Cytuje:. "Wydawało nam się, że jesteśmy wolni i pełni życia, ale tak naprawdę byliśmy w niewoli, zakuci w kajdany swoich słabości," to przesłanie dedykuje skorumpowanej zarazie, KIEDYŚ WAS SUMIENIE RUSZY, NIE MA INNEJ OPCJI, "pracodawcy" wasi nie mowią wam co robią ze swoją ofiarą np: w szpitalach etc.etc straszna rzeczy robią

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama