Zakończenie roku szkolnego 2018/19 w Kocierzewie Południowym

Edukacja, Zakończenie szkolnego 2018/19 Kocierzewie Południowym - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 19/06/2019 14:36
Mirka Czubak

Nadeszły wakacje. Upragnione dni wolne od szkoły rozpoczęły się w tym roku wyjątkowo szybko. 19 czerwca we wszystkich szkołach zabrzmiał ostatni dzwonek. W tym dniu towarzyszyliśmy uczniom Szkoły Podstawowej w Kocierzewie Południowym.

Gratulacje uczniom składała dyrektor szkoły Agnieszka Maliszewska, oraz wójt gminy w Kocierzewie Południowym Agnieszka Wojda. Najlepsi z nich, w tym absolwenci klas ósmych oraz klas trzecich gimnazjum, dla których było to jednocześnie pożegnanie ze szkołą, odebrali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców – bony do Empiku. Nagrody i świadectwa z czerwonym paskiem odebrali również uczniowie pozostałych roczników.

Doceniono również uczniów za stu procentową frekwencję, finalistów konkursów oraz sportowców.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w kocierzewskiej placówce, stało się również okazją do pożegnania, odchodzącej na emeryturę polonistki, Teresy Gajek. Za lata pracy i prężne działania na rzecz szkoły i uczniów odebrała podziękowania oraz nagrody zarówno od szkoły, koleżanek i kolegów jak i od uczniów i swoich wychowanków.

Dyrektor szkoły szczególnie serdecznie żegnał najstarszych uczniów, którzy od nowego roku rozpoczną dalszą naukę w szkołach średnich. Po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru młodszym klasom.

Na zakończenie gali uczniowie klas siódmych wręczyli upominki odchodzącym uczniom, oraz zaprezentowali mini występ artystyczny.

Zakończenie roku szkolnego 2018/19 w Kocierzewie Południowym komentarze opinie

  • gość 2019-07-07 20:47:47

    masno

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama