Zakończenie roku szkolnego na Blichu

Edukacja, Zakończenie szkolnego Blichu - zdjęcie, fotografia
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 21/06/2019 09:48
Maria Laska
CZE 19
godz: 12:00

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 odbyła się w ZSP nr 2 RCKU i P w środę 19 czerwca 2019 r. o godzinie 9.30.

Na wstępie głos zabrał Pan Dyrektor Jerzy Zabost, który podsumował miniony rok szkolny i pogratulował tym, którzy ciężką pracą i wytrwałością zasłużyli na nagrody. Życzył również wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom udanego, spokojnego i bezpiecznego wypoczynku.

Do życzeń dołączył również przewodniczący Rady Rodziców - Piotr Bojski. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego złożyła podziękowania i życzenia w imieniu całej społeczności uczniowskiej za miniony rok szkolny i na nadchodzące wakacje - dla wszystkich nauczycieli i pracowników. Następnie wręczono nagrody i wyróżnienia jakie uczniowie wypracowali w bieżącym roku szkolnym. Były to wyróżnienia za bardzo dobrą naukę i wzorowe zachowanie, jak również za działalność na rzecz szkoły i udział lub zwycięstwo w konkursach i olimpiadach. Takich uczniów w tym roku szkolnym było bardzo wielu. 

Świadectwa z wyróżnieniem odebrało 13 uczniów, nagrody za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu otrzymało 69 uczniów. Rok szkolny 2018/2019 z najwyższą średnią ukończył Pacler Grzegorz – uczeń klasy III kształcącej w zawodzie technik agrobiznesu, osiągając wynik – 5,46. Wśród nagrodzonych byli też ci, którzy w ciągu całego roku szkolnego nie opuścili nawet jednego dnia - nagrodę za wzorową frekwencję otrzymali: Jakub Bury z klasy III TMRiA oraz Sebastian Słoma z klasy III ZSZ. Zostały też wręczone nagrody za osiągnięcia w olimpiadach i licznych konkursach.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!

Zakończenie roku szkolnego na Blichu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama