Zakończenie roku w Przedszkolu TereFere

Edukacja, Zakończenie Przedszkolu TereFere - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Tere-fere 21/06/2019 10:04
CZE 19
Niepubliczne Przedszkole TereFere w Łowiczu godz: 14:00

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci. Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku odbyło się 19 czerwca . Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy dzieci, które odchodzą do szkoły.

Na wstępie uroczystości, po powitaniu przez panią Dyrektor Monikę Rybus  wszystkich dzieci, rodziców i wychowawców, dzieci  pożegnały czwórkę  starszaków oraz przedszkole na czas wakacji.

Nasze przedszkolaki z dumą i uśmiechem  na twarzy recytowały wiersze oraz zagrały na instrumentach do utworu pochodzącego z filmu „ Piraci z Karaibów” . Dziewczynki zaprezentowały  wakacyjny taniec z pomponami do utworu Safri Duo – „Algida” , natomiast chłopcy  wykonali taniec do piosenki Michael Jackson –„ Billie Jean”. Wzruszającym utworem w wykonaniu jednej z absolwentek przedszkola zakończyliśmy uroczystość.  Pani Dyrektor wręczyła  wszystkim dzieciom dyplomy , a dla tych dzieci, które odchodziły z naszej placówki zostały wręczone upominki.

Cała uroczystość była nagrodzona wielkimi brawami. Tym miłym akcentem rozpoczęliśmy słoneczne wakacje.

Zakończenie roku w Przedszkolu TereFere komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama