Zakończenie sezonu Foodtrucków w Łowiczu

Spotkania, Zakończenie sezonu Foodtrucków Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 05/10/2019 09:07
PAŹ 11
Nowy Rynek godz: 16:00

Już w najbliższy weekend, od piątku do niedzieli (11-13 października) zapraszamy na II Zlot Food Trucków w Łowiczu. Impreza odbędzie się na Nowym Rynku.

Przyjadą najlepsze mobilne restauracje z całej Polski i będą serwować przysmaki z różnych zakątków świata. Nie zabraknie również dań wegetariańskich oraz atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Tradycyjnie między truckami z jedzeniem ustawione będą stoliki, ławki i leżaki, gdzie każdy spokojnie zje i odpocznie. Dodatkowo dla najmłodszych zostanie wyznaczona specjalna strefa, gdzie dzieci będą mogły się pobawić.

Podczas zlotu zostanie wybrany Najlepszy Food Trucka oraz będzie można wziąć udział w konkursach kulinarnych z nagrodami.

Foodtrucki "wystartują" w piątek i sobotę w godzinach od 16 do 21, a w niedzielę od południa do godziny 20.

Portal lowicz24.eu kolejny raz objął wydarzenie patronatem medialnym.

Zakończenie sezonu Foodtrucków w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama