Zakończenie sezonu MUKS Pelikan Łowicz (DUŻO ZDJĘĆ)

Piłka nożna, Zakończenie sezonu Pelikan Łowicz (DUŻO ZDJĘĆ) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 18/06/2019 22:34

W poniedziałek (17 czerwca) na stadionie im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu odbyło się podsumowanie piłkarskiego sezonu 2018/2019 dla zawodników i trenerów Miejskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Pelikan.

W rodzinnym pikniku młodzieżowych grup Pelikana wzięło udział około 450 osób. Była to kolejna tego typu impreza w historii MUKS-u. Obecnie w 11 grupach młodzieżowych trenuje ponad 200 zawodników. Najstarsi piłkarze mają szesnaście lat, a najmłodszą drużynę tworzą dziewięciolatkowie i młodsi. Podsumowanie sezonu było okazją do zaprezentowania wszystkich młodych ekip „biało-zielonych”. Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę i integrację

Reklama

Zakończenie sezonu MUKS Pelikan Łowicz (DUŻO ZDJĘĆ) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama