Zakończono poszukiwania mieszkańca Łowicza

Osoby zaginione, Zakończono poszukiwania mieszkańca Łowicza - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 27/03/2018 09:21
Martyna Czekalska

Policjanci zakończyli poszukiwania zaginionego 35-letniego Radosława J. z Łowicza. Mężczyzna zaginął w połowie stycznia, wczoraj (26 marca) odnalazł się cały i zdrowy.

O poszukiwaniach Radosława J. informowaliśmy na początku lutego. Mężczyzna wyszedł rankiem 16 stycznia do pracy i przez kilkanaście dni nie wrócił do domu. Nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną ani znajomymi.

Po przeszło dwóch miesiącach zaginiony 35-latek z Łowicza odnalazł się. - Mężczyźnie nic się nie stało - informuje podkom. Urszula Szymczak, rzecznik prasowy łowickiej policji.

Zakończono poszukiwania mieszkańca Łowicza komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama