Zakończono przebudowę ul. Dębowej. Kiedy ruszą prace na ul. Jaworowej i Zacisznej?

Inwestycje, Zakończono przebudowę Dębowej Kiedy ruszą prace Jaworowej Zacisznej - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 06/11/2019 11:29
Martyna Czekalska

Zakład Utrzymania Miasta sp. z o.o. w Łowiczu zrealizował na zlecenie łowickiego ratusza budowę nawierzchni w ul. Dębowej. Do końca roku utwardzone mają zostać ul. Jaworowa i Zaciszna. Miasto wyłoniło wykonawcę inwestycji.

Początkowo władze miasta zamierzały powierzyć przebudowę trzech ulic jednej firmie. W budżecie zarezerwowano na ten cel 400 tys. zł, a najtańsza z ofert była droższa od tej kwoty o niespełna 90 tys. zł.

Dlatego postanowiono podzielić zadanie inwestycyjne na dwie części. Wykonanie nawierzchni w ul. Dębowej zlecono Zakładowi Utrzymania Miasta sp. z o.o. Komunalna spółka wyłożyła kostką brukową jezdnię oraz chodnik po jednej stronie ulicy, a także wjazdy na posesję. Odbył się już odbiór inwestycji, która kosztowała ok. 144 tys. zł.

Na przebudowę pozostałych dwóch ulic, Jaworowej i Zacisznej, ratusz ogłosił przetarg. O zlecenie ubiegało się trzech oferentów, a najtańszą ofertę złożyła firma Wig-Kost Grzegorza Panuszewskiego z Lenartowa. Za zadanie otrzyma nieco ponad 343,5 tys. zł.

- Dzisiaj (6 listopada) podpiszemy umowę z wykonawcą – informuje Grzegorz Pełka, naczelnik miejskiego wydziału inwestycji i remontów. Urzędnik nie był w stanie odpowiedzieć, kiedy ruszy przebudowa.

Obie ulice powinny być gotowe do końca 2019 roku.

Zakończono przebudowę ul. Dębowej. Kiedy ruszą prace na ul. Jaworowej i Zacisznej? komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama