Zaproszenie na dożynki gminne w Parmie i Polesiu (PROGRAM)

Spotkania, Zaproszenie dożynki gminne Parmie Polesiu (PROGRAM) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 31/08/2019 12:39
Martyna Czekalska

Władze gmin Łowicz i Łyszkowice zapraszają jutro (1 września) na dożynki gminne. Uroczystości z okazji święta plonów odbędą się w Parmie oraz Polesiu. Sprawdź program.

Dożynki gminy Łowicz w tym roku odbędą się w sołectwie Parma. Niedzielne (1 września) uroczystości rozpoczną się mszą świętą dziękczynną o godz. 12:00 w kościele parafialnym w Bobrownikach, której będzie przewodniczył biskup łowicki Andrzej Franciszek Dziuba.

O godz. 13:30 korowód dożynkowy przejdzie na teren Domu Ludowego w Parmie. Tam też odbędzie się prezentacja wieńców dożynkowych przygotowanych przez przedstawicieli wszystkich sołectw z terenu gminy. Program artystyczny zaprezentują dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zielkowicach. Dożynki zakończą się zabawą taneczną.

Z kolei mieszkańcy gminy Łyszkowice będą dziękować za tegoroczne plony na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Polesiu. O godz. 13:00 rozpocznie się tam msza święta polowa. W programie gminnych dożynek znalazły się również występy lokalnych wykonawców, a także blok poświęcony obrzędom i zabawom dożynkowym. Zaplanowano m.in. koncert pieśni biesiadnych oraz konkursy żniwne i sprawnościowe z udziałem strongmanów.

O godz. 20 rozpocznie się zabawa taneczna.

Zaproszenie na dożynki gminne w Parmie i Polesiu (PROGRAM) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama