Zaproszenie na Folk Night Party do Lasku Miejskiego

Spotkania, Zaproszenie Night Party Lasku Miejskiego - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 18/09/2019 13:49
WRZ 22
Lasek Miejski Łowicz godz: 15:00

Już w niedzielę, 22 września na Polanie Lasku Miejskiego w Łowiczu odbędzie się podsumowanie projektu: “Potańcujmy sobie. Warsztaty tańca ludowego dla mieszkańców powiatu łowickiego”.

Projekt uzyskał dofinansowanie w ramach II otwartego konkursu ofert z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w 2019 roku, który został ogłoszony przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego – Promuje Łódzkie.

Zabawa Folk Night Party ma na celu promocję łowickiego tańca ludowego oraz integrację mieszkańców powiatu łowickiego.

Imprezie towarzyszyć będzie muzyka Kapeli Szymona z Zielkowic a na głodnych będą czekać potrawy z grilla.

Organizatorem wydarzenia jest Łowickie.pl

Zaproszenie na Folk Night Party do Lasku Miejskiego komentarze opinie

  • Piotr - niezalogowany 2019-09-18 16:51:33

    Czy Polania Lasku Miejskiego to jest dobre miejsce na tego typu imprezy? A może tak zorganizować np. " Tropem dzikich zwierząt", "Jak mieszka wiewiórka?", "Opowieści z mchu i paproci\'\'?

  • gość 2019-09-27 23:17:06

    zaczyna się o 15.00, ale impreza ma w tytule słowo night. Jak się przedłuży to pewnie i będzie w nocy, ale godziny wieczorne kiedy się ściemnia i nocne, to już nie mogą uchodzić za bezpieczne w lesie. Jak komuś przyjdzie do głowy robić coś w lesie w wieczornych i nocnych godzinach to życzę szczęścia. Miłej zabawy.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama