Zaproszenie na koncert "Bo miłość zawsze zwycięża"

Koncerty, Zaproszenie koncert miłość zawsze zwycięża - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 16/03/2019 14:09
Mirka Czubak
MAR 19
ZSP nr 1 w Łowiczu, ul Podrzeczna 30 godz: 18:00

Studio Artystyczne STAR w Łowiczu zaprasza na koncert pn. „Bo miłość zawsze zwycięża!”, który odbędzie się we wtorek (19 marca) w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łowiczu.

Wydarzenie miało się odbyć już na początku marca jednak z powodu choroby większości uczniów koncert z okazji Walentynek i Dnia Kobiet został odwołany. Jego zapowiadana formuła, oprócz daty, się  nie zmieniła.

- Młodzi Artyści zaprezentują mini musical oparty o piosenki z repertuaru znanych i mniej znanych gwiazd polskich i zagranicznych, a nawet takich z krain baśniowych. Instrumentalnie towarzyszyć im będą nauczyciele, a nad całością czuwać będzie reżyser i scenarzysta Marta Wróblewska - informuje Magdalena Balcer, dyrektor Studia Artystycznego STAR w Łowiczu.

Wtorkowy koncert rozpocznie się o godzinie 18:00 w Auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łowiczu ul. Podrzecznej 30. Wstęp wolny.

Zaproszenie na koncert "Bo miłość zawsze zwycięża" komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama