27°C bezchmurnie

Zaproszenie na rajd „Na Szlakach Niepodległości”

Kiedy: 2018-05-20 , godzina: 10:00 | Gdzie: Stary Rynek w Łowiczu

Łowicki oddział PTTK zaprasza miłośników lokalnej historii i turystyki rowerowej do udziału w rajdzie „Na Szlakach Niepodległości”, składającego się z trzech etapów. Pierwszy z nich odbędzie się już w najbliższą niedzielę (20 maja).

Celem rajdu jest uczczenie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Jego uczestnicy odwiedzą miejsca, gdzie znajdują się pomniki i tablice upamiętniające osoby poległe w walce o wolną ojczyznę. Pierwszy etap odbędzie się w najbliższą niedzielę (20 maja), drugi tydzień później (27 maja), a trzeci w niedzielę 10 czerwca.

Pierwszy etap rajdu będzie miał długość około 55 kilometrów. Oto jego trasa: Łowicz – Wygoda – Jamno – Dąbkowice – Otolice – Maurzyce – Zduny – Niedźwiada – Łowicz. Zbiórkę uczestników zaplanowano na godzinę 10 na łowickim Starym Rynku.

Wpisowe w wysokości 3 złotych należy uiścić w dniu rajdu. Opłata obejmuje wszystkie trzy etapy. Ostatni z nich zakończy się na terenie gospodarstwa agroturystycznego „Ranczo u Noego”, gdzie przewidziano ognisko z kiełbaskami oraz konkursy z nagrodami.

Na wszystkich uczestników czeka metalowy znaczek okolicznościowy.

Regulamin rajdu w załączniku.Załączniki

Zaproszenie na rajd „Na Szlakach Niepodległości” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się