Zarząd osiedla Dąbrowskiego zaprasza na... grzybobranie

Zarządy osiedli, Zarząd osiedla Dąbrowskiego zaprasza grzybobranie - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 20/09/2017 16:20
Martyna Czekalska

Z ciekawą inicjatywą wyszedł zarząd osiedla Henryka Dąbrowskiego w Łowiczu, który zaprasza mieszkańców na wspólne grzybobranie.

Sezon na grzybobranie w pełni. W tym roku amatorzy leśnych wypraw nie mogą narzekać. Grzyby są, a widać to chociażby w dni targowe na miejskim targowisku.

Na ciekawy pomysł wpadł zarząd osiedla Dąbrowskiego, który w najbliższą sobotę (23 września) organizuje dla mieszkańców dzielnicy wyjazd na grzybobranie w okolice Przasnysza. Jak zapewnia Mariusz Siewiera z osiedlowego zarządu, to sprawdzone miejsce.

Wyjazd planowany jest bardzo wcześnie, bo już o 4 rano. Ale zapalonych grzybiarzy tak wczesna pora na pewno nie zrazi. Sąsiedzka wycieczka wyruszy z parkingu przy bloku nr 19 i dotrze na miejsce grzybobrania ok. godziny 6. Po południu zaplanowano ognisko z kiełbaskami. Na każdego będzie czekał też bigos.

Dzisiaj (20 września) na listę wpisało się już 15 osób. Z zapisami nie ma co zwlekać, ponieważ autokar pomieści jedynie 40 chętnych. Koszt wyjazdu (w tym ubezpieczenie i ciepły posiłek) wynosi 20 złotych.

Zaproszenie kierowane jest do mieszkańców osiedla Dąbrowskiego. To nie tylko bloki, ale też ulice: Asnyka, Bociania, Botaniczna, Uchańska, Mickiewicza, Norwida, Piaskowa, Spokojna, Starościńska, Słowackiego, Szkolna, Topolowa, Wojska Polskiego, Żabia, Garbarska, Żwirowa.

Sobotni wyjazd to świetny pomysł na integrację mieszkańców. - Ludzie są zabiegani, a taki wyjazd będzie okazją żeby odpocząć i porozmawiać ze sobą - zachęca Mariusz Siewiera.

Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 790 592 500 albo podczas dyżuru zarządu osiedla, jutro w godzinach 17-19 w piwnicy w bloku nr 13.

Powrót z grzybobrania zaplanowano na godz. 16-17.

Zarząd osiedla Dąbrowskiego zaprasza na... grzybobranie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama