Zawody Łowicz YoYo Battle w kinie Fenix

Konkursy, Zawody Łowicz Battle kinie Fenix - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 19/10/2019 13:31

Czwarta edycja Łowicz YoYo Battle trwa właśnie w kinie Fenix. W pojedynku na tricki z wykorzystaniem yoya mierzy się kilkudziesięciu zawodników z całej Polski, Niemiec czy Czech.

W południe wystartował turniej, który został podzielony na kilka konkurencji (Ladder, X-DIV, Eli Hop/Sleeper contest, Freestyle i Battle). Każdy zawodnik może wziąć udział we wszystkich konkurencjach lub wystartować tylko w wybranych.

Uczestnik ma 2 minuty na pokazanie swoich umiejętności na scenie.

Zawody obserwuje z sali liczna publiczność. Każdy, kto ma ochotę obejrzeć zmagania na żywo, może w każdej chwili przyjść do kina Fenix. Tym bardziej, że widzowie będą pomagać sędziom w ocenianiu konkurencji pod nazwą „battle”.

Między godz. 16.20 a 18.00 przewidziano rozdanie nagród i występy mistrzów.

Zawody zorganizował mistrz Polski i Europy w tym sporcie Kacper Pałatyński z Łowicza.

AKTUALIZACJA

Kacper Pałatyński triumfował w kategorii głównej – 1A, zostając tym samym Mistrzem Polski YoYo 2019. Na 2 miejscu znalazł się Kamil Paluszek, a jako 3 w klasyfikacji uplasował się Jakub Pląder.

Zawody Łowicz YoYo Battle w kinie Fenix komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama