6°C lekkie zachmurzenie

ZAZ w Łowiczu najlepszym przedsiębiorstwem podczas Targów Ekonomii Społecznej

Zakład Aktywności Zawodowej w Łowiczu został wybrany najlepszym przedsiębiorstwem Targów Ekonomii Społecznej w Łodzi. Wydarzenie było częścią Mixera Regionalnego.

Istnieje od lipca 2017 roku, a na swoim koncie mają już pierwszy duży sukces. Podczas Targów Ekonomii Społecznej, będących częścią łódzkiego Mixera Regionalnego, Zakład Aktywności Zawodowej „Ja-Ty-My” otrzymał statuetkę na najlepsze przedsiębiorstwo.

- Docenili nas mieszkańcy Łodzi i nie tylko, których częstowaliśmy różnorodnymi pierogami, potrawą jednogarnkową tzw. bograczem oraz lemoniadą – powiedziała kierownik ZAZ w Łowiczu Małgorzata Wagner.

W przygotowanie dań zaangażowali się wszyscy podopieczni ZAZ-u w Łowiczu, zaś częstowały nimi osoby, które dotarły do Łodzi. Dla łowickiego zakładu to duży sukces, bowiem istnieją od ponad roku, a w łódzkim Mikserze brali udział po raz drugi. Statuetkę mogą podziwiać klienci, którzy odwiedzą restaurację przy ul. Powstańców. Docelowo znajdzie ona stałe miejsce w przygotowanej niebawem gablocie.

Jedną ze zmian jest także nowy kierownik ZAZ w Łowiczu. Od 1 września funkcję tę pełni Małgorzata Wagner, która na stanowisku zastąpiła Marcina Kosiorka.

ZAZ w Łowiczu najlepszym przedsiębiorstwem podczas Targów Ekonomii Społecznej komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.