Zbliża się akcja sadzenia drzew na Górkach

Wasze sprawy, Zbliża akcja sadzenia drzew Górkach - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 10/11/2019 13:43
Martyna Czekalska
LIS 16
Plac zabaw przy ul. Miodowej godz: 09:00

Lech Aniszewski, radny miejski z Górek, zaprasza mieszkańców do akcji sadzenia drzew na placu zabaw przy ul. Miodowej, która odbędzie się w najbliższą sobotę (16 listopada).

Nowe nasadzenia zostaną zrealizowane dzięki otrzymaniu grantu w wysokości 4,2 tys. zł w ramach konkursu Łódzkiego Akceleratora Obywatelskiego „Minigranty dla organizacji z województwa łódzkiego".

Lech Aniszewski złożył wniosek o dofinansowanie projektu „Drzewa naszym dobrem” wspólnie ze swoimi przyjaciółmi Karoliną Kowalik i Markiem Kretem.

Do udziału w akcji zaproszeni są mieszkańcy osiedla Górki i nie tylko. - Posadzimy kilkanaście wspaniałych drzew m.in. świerki, klony, brzozy, katalpy i inne – informuje radny miejski. - Mam nadzieję, że już w przyszłym roku odrobina cienia ucieszy wszystkich użytkowników placu zabaw.

Akcja odbędzie się w najbliższą sobotę (16 listopada) w godz. 9:00 – 15:00. Organizatorzy zachęcają do wzięcia szpadli, a po pracy zapewniają słodki poczęstunek przy kawie i herbacie.

Zbliża się akcja sadzenia drzew na Górkach komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-14 16:59:21

    No i temat Kościoła załatwiony............ bedą drzewa :)

  • Gość - niezalogowany 2019-11-14 17:01:27

    Najprostsze rozwiązania są najlepsze!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-14 17:04:51

    Wronki będą miały gdzie srać

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama