Zbliża się Biesiada Księżacka i Holi Festival w Łowiczu (PROGRAM)

Koncerty, Zbliża Biesiada Księżacka Festival Łowiczu (PROGRAM) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 02/07/2019 10:52
Mirka Czubak
LIP 06
Muszla koncertowa w parku Błonie, Łowicz godz: 18:00

Już w najbliższą sobotę (6 lipca) na muszli koncertowej na łowickich Błoniach władze miasta zapraszają na imprezę taneczną w klimatach disco-polo. Z kolei w niedzielę (7 lipca) po raz drugi w naszym mieście odbędzie się Łowicz Holi Festival, czyli niezwykle popularne święto kolorów.

Holi Festival Poland to ogólnopolska edycja robiącego furorę na całym świecie festiwalu kolorów. Barwny piknik w pobliżu górki na łowickich Błoniach rozpocznie się o godzinie 14 i potrwa do 20. Podczas imprezy uczestnicy będą wyrzucać w powietrze kolorowe proszki, tworzące wyjątkową feerię barw. W tym roku dostępne będą proszki w 9 kolorach.

Jak zapewniają organizatorzy, wykorzystywane do zabawy proszki są w pełni naturalne. Do ich produkcji wykorzystywany jest talk, mąka kukurydziana i naturalne barwniki spożywcze. Proszki holi będzie można zakupić na terenie festiwalu. Ze względów bezpieczeństwa na terenie imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków. Udział w zabawie jest bezpłatny.

Ponadto w parku Błonie zostanie zorganizowana strefa gdzie będzie można zakupić kolorową watę cukrową, napoje oraz różne gadżety. Imprezę poprowadzą DJ-e.

Sobotnia impreza na muszli koncertowej rozpocznie się o godzinie 18. Biesiada Księżacka,  czyli taneczne rozpoczęcia lata w rytmach disco-polo potrwa do godziny 22. Przed łowicką publicznością zagrają: Mario Bischin, B-QLL, Menelaos, Łukash oraz Sineed. Zabawa potrwa do godziny 22. Wstęp wolny.

 

Zbliża się Biesiada Księżacka i Holi Festival w Łowiczu (PROGRAM) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama