Zbliża się kolejny Dzień Sąsiada przy baszcie gen. Klickiego

Stowarzyszenia, Zbliża kolejny Dzień Sąsiada baszcie Klickiego - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 08/08/2019 14:57
Mirka Czubak
SIER 10
Baszta gen. Klickiego godz: 17:00

Już w najbliższa sobotę, 10 sierpnia przy baszcie gen. Klickiego społeczność dzielnicy Stare Miasto będzie się integrowała na pikniku sąsiedzkim.

Sąsiedzka zabawa kolejny raz wpisała się w kalendarz imprez, organizowanych przez Zarząd osiedla Stare Miasto. Święto takie przypada 29 maja i w okolicach tej daty miała odbyć się na terenie baszty gen. Klickiego. Plany Zarządu pokrzyżowała jednak planowany remont baszty.

Zofia Kroc, przewodnicząca osiedla powiedziała nam, że to był ostatni termin przed wejściem ekipy remontowej na teren budynku zabytkowej baszty - z tego samego powodu nie zorganizowaliśmy Nocy Muzeów – dodaje.

Impreza integracyjna rozpocznie się w sobotę (10 sierpnia) o godzinie 17.00. Tradycyjnie przygotowany zostanie żurek oraz słodki poczęstunek. Planowany jest również występ zespołu z Sieradza oraz członków klubu seniora „Radość”, którzy podczas integracyjnego pikniku zaprezentują humoreskę.

Zbliża się kolejny Dzień Sąsiada przy baszcie gen. Klickiego komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama