Zbliża się Marsz dla życia i rodziny w Łowiczu (program)

Kościół, Zbliża Marsz życia rodziny Łowiczu (program) - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Portal lowicz24.eu 22/05/2018 11:24
Martyna Czekalska
MAJ 27
Kościół ojców pijarów godz: 12:30

Już w najbliższą niedzielę (27 maja) w Łowiczu odbędzie się kolejna edycja Marszu dla życia i rodziny. W tym roku hasło marszów organizowanych w całym kraju brzmi „Polska rodziną silna!”.

Łowiczanie już po raz piąty spotkają się na Marszu dla życia i rodziny. Wydarzenie jest okazją do zamanifestowania przywiązania do wartości rodzinnych i poszanowania życia każdej osoby, od poczęcia do naturalnej śmierci.

W tym roku marsze w całym kraju organizowane są pod hasłem „Polska rodziną silna!”. - Podkreśla ono zasadniczą rolę rodzin w budowaniu przyszłości Ojczyzny - czytamy na stronie internetowej Marszu dla życia i rodziny. - Aby to zadanie mogło być przez rodziny realizowane, potrzeba zrozumienia pomocy ze strony władz publicznych, instytucji kultury, edukacji, mediów i Kościoła.

Łowicki marsz tradycyjnie rozpocznie się mszą świętą w kościele ojców pijarów o godzinie 12:30. Bezpośrednio po jej zakończeniu pochód wyruszy ulicami Łowicza na muszlę koncertową w parku Błonie. Tam też zaplanowano piknik rodzinny. Szczegóły na plakacie.

Nasz portal jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Zbliża się Marsz dla życia i rodziny w Łowiczu (program) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama