Zbliżają się mistrzostwa Łowicza w wyciskaniu sztangi

Inne, Zbliżają mistrzostwa Łowicza wyciskaniu sztangi - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Portal lowicz24.eu 05/04/2018 15:55
Martyna Czekalska
KWI 14
Hala OSiR nr 1 w Łowiczu godz: 11:00

Do 10 kwietnia trwają zapisy na mistrzostwa Łowicza w wyciskaniu sztangi leżąc. Sportowa impreza odbędzie się 14 kwietnia w hali OSiR nr 1.

Zawody w wyciskaniu sztangi będą jedną z imprez organizowanych w ramach miejskich obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorem mistrzostw jest Łowicka Akademia Sportu.

Miłośnicy sportów siłowych będą mogli wziąć udział w dwóch konkurencjach: wyciskaniu sztangi 100kg w kategorii wagowej do 90kg oraz powyżej 90kg, a także wyciskaniu sztangi leżąc ciężarem masy ciała w kategorii open. Dla najlepszych przewidziano puchary, medale oraz nagrody.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres [email protected] do dnia 10 kwietnia. W wiadomości trzeba podać wybraną konkurencje (mogą być dwie).

Mistrzostwa odbędą się w następną sobotę (14 kwietnia) w hali OSiR nr 1 w Łowiczu. Przewidywany start zawodów między godziną 11:30 a 12. Początek rywalizacji poprzedzi ważenie zawodników.

Regulamin zawodów można znaleźć tutaj.

Zbliżają się mistrzostwa Łowicza w wyciskaniu sztangi komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-04-06 22:35:38

    krymek dajesz tam raz dwa trzy

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama