20°C rozproszone chmury

Zderzenie bmw i volkswagena na Armii Krajowej - Aktualizacja

Wypadki i kolizje, Zderzenie volkswagena Armii Krajowej Aktualizacja - zdjęcie, fotografia

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zderzenia dwóch aut na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Małszyce.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj, 6 grudnia przed godziną 17 na skrzyżowaniu ulicy Armii Krajowej z Małszyce. Brały w nim udział bmw oraz volswagena, obydwa na łowickich tablicach rejestracyjnych. Z ustawienia aut można wnioskować, że bmw jechało ulicą Małszycką i na skrzyżowaniu z Armii Krajowej zderzyło się z wolkswagenem, który poruszał się w kierunku Sierżnik. Drugim autem podróżowały dwie osoby - kobieta została przetransportowana do szpitala. Od tego czy pozostanie w placówce zdrowia, czy ją opuści zależy kwalifikacja zdarzenia. 

Aktualizacja:

Sprawcą wczorajszego zdarzenia był 23-letni mieszkaniec powiatu łowickiego, który jadąc bmw ul. Małszyce na skrzyżowaniu z Armii Krajowej nie ustąpił pierwszeństwa volkswagenowi. Autem w kierunku Sierżnik podróżował 65-latek z powiatu kutnowskiego. Jechała z nim pasażerka, która została przetransportowana do szpitala, jednak obrażenia nie zagrażały jej życiu i zdrowiu i mogła opuścić placówkę zdrowia. 

Obaj kierujący byli trzeźwi. Sprawca został ukarany manatem karnym. Miejsce kolizji na ul. Armii Krajowej w trakcie wykonywania czynności policyjnych zabezpieczali strażacy. Ruch odbywał się wahadłowo. 

Zderzenie bmw i volkswagena na Armii Krajowej - Aktualizacja komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu