Zderzenie czterech aut na DK 70 w Mysłakowie

Wypadki i kolizje, Zderzenie czterech Mysłakowie - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 04/07/2017 12:20
Katarzyna Gajda

Cztery pojazdy - ford, peugeot, volkswagen i ciężarowy mercedes brały udział w wypadku drogowym, do którego doszło wczoraj, 3 lipca na drodze krajowej nr 70 w Mysłakowie.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że zawinił 29-letni mieszkaniec Elbląga, który jadąc ciężarowym mercedesem uderzył w tył pojazdu, który zatrzymał się za dwoma innymi. 70-letni kierowca forda zatrzymał się na DK nr 70, aby wykonać manewr skrętu w lewo w kierunku Mysłakowa. Za nim stanął peugeot, za kierownicą którego siedział 54-latek z powiatu skierniewickiego oraz 55-latek ze Skierniewic, jadący volkswagenem. To właśnie w tył ostatniego uderzył tir, wywołując reakcję łańcuchową. 

Na miejsce oprócz policji i straży zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzialał pomocy dwóm pasażerom volkswagena, którzy przetransportowani zostali do szpitala. Wszystcy kierujący byli trzeźwi. 

- Policja prowadzi postępowanie w sprawie wczorajszego zdarzenia - informuje st. sierż. Łukasz Poborski z KPP w Łowiczu.

Również wczoraj, 3 lipca w Brzozowie w gminie Bielawy policjanci zatrzymali do kontroli 52-letniego mieszkańca powiatu łęczyckiego. Okazało się, że mężczyzna kieruje kią w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,43 mg/dm3 alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Fot. Czytelniczka

Zderzenie czterech aut na DK 70 w Mysłakowie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama