Zderzenie czterech pojazdów na drodze krajowej nr 70 w Łowiczu

Wypadki i kolizje, Zderzenie czterech pojazdów drodze krajowej Łowiczu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal lowicz24.eu 09/11/2019 13:51
Martyna Czekalska

Cztery auta osobowe uczestniczyły w zdarzeniu drogowym, do którego doszło dzisiaj (9 listopada) przed godziną 13 na ul. Bolimowskiej w Łowiczu.

Do zdarzenia doszło na wysokości stacji benzynowej przy ul. Bolimowskiej. Wszystkie pojazdy jechały w kierunku Skierniewic.

Jak relacjonuje jeden z uczestników, do zdarzenia doszło w momencie, gdy chciał skręcić w lewo na stację paliw. W prowadzone przez niego auto marki BMW uderzyła honda civic, na nią najechało audi, a w jego tył uderzyła kia sportage.

Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że wszyscy uczestnicy byli trzeźwi i nikt nie wymagał hospitalizacji. W jednym aucie podróżowało małe dziecko.

Zdarzenie zostanie najprawdopodobniej zakwalifikowane jako kolizja drogowa.

AKTUALIZACJA

Jak wynika z ustaleń policji, sprawcą kolizji był 21-letni mieszkaniec powiatu łowickiego kierujący kią. To on uderzył w tył poprzedzającego go audi, ono z kolei uderzyło w hondę, a ta zatrzymała się na haku BMW, które chciało skręcić na stację.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi, sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

Zderzenie czterech pojazdów na drodze krajowej nr 70 w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama