Zderzenie dwóch osobówek na trasie poznańskiej w Łowiczu

Wypadki i kolizje, Zderzenie dwóch osobówek trasie poznańskiej Łowiczu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal lowicz24.eu 21/05/2019 09:36
Martyna Czekalska

Wczoraj (20 maja) po godzinie 16 na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i Płockiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem fiata punto i mercedesa. Zawiniła kierująca mercedesem 41-latka, która nie udzieliła pierwszeństwa pojazdu.

Do zdarzenia doszło około godziny 16:10. Jak wynika z ustaleń policji, przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą mercedesem 41-letnią mieszkankę powiatu łowickiego. Kobieta poruszała się ul. Płocką w kierunku ul. Poznańskiej. Fiatem w kierunku Kutna podróżował 28-latek z naszego powiatu.

Mężczyzna po udzieleniu pomocy medycznej opuścił szpital. Postępowanie w sprawie poniedziałkowego zdarzenia prowadzi łowicka policja.

Oboje kierujący byli trzeźwi.

Fot. Czytelnik

Zderzenie dwóch osobówek na trasie poznańskiej w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama