Zderzenie mazdy i motocykla Raven na Klickiego

Wypadki i kolizje, Zderzenie mazdy motocykla Raven Klickiego - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal lowicz24.eu 15/07/2017 13:46
Katarzyna Gajda

Niegroźne obrażenia odniósł kierowca motocykla Raven po zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulicy Klickiego z Arkadyjską. Do kolizji doszło wczoraj, 14 lipca po południu.

Z policyjnych ustaleń wynika, że zawinił 32-letni kierowca mazdy, który jadąc ulicą Klickiego chciał skręcić w lewo w ulicę Arkadyjską i nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od Zielkowic w kierunku centrum Łowicza 41-latkowi, poruszającemu się na motorze.

Na miejsce jako pierwsi przybyli strażacy z PSP w Łowiczu, którzy udzielili wsparcia psychicznego starszemu kierowcy, opatrzyli mu także kolano i łokcie. 41-latek przez cały czas był przytomny.

Kierującemu mazdą nic się nie stało. Obaj kierujący byli trzeźwi. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja i sprawcę ukarano mandatem karnym.

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Łowicz

Zderzenie mazdy i motocykla Raven na Klickiego komentarze opinie

  • gość 2017-07-17 11:48:02

    Mam wiadomość odnośnie wypadku, dlatego proszę motocyklistę lub rodzinę o kontakt na poniższy email:
    [email protected]

  • Motocyklista - niezalogowany 2017-07-20 12:10:05

    Dziękuję bardzo za udzieloną pomoc wszystkim służbom, a w szczególności Pani udzielajacej pomocy przed przybyciem służb. Motocyklista

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama