9°C bezchmurnie

Zderzenie pojazdów w Łowiczu i Strzelcewie

Wypadki i kolizje, Zderzenie pojazdów Łowiczu Strzelcewie - zdjęcie, fotografia

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu oraz niewłaściwie wykonany manewr wymijania były przyczyną dwóch kolizji, do których doszło 13 listopada na drogach powiatu łowickiego.

W Strzelcewie zderzyły się ze sobą seat i fiat. Zawiniła 58-latka z naszego powiaty, która jadąc seatem w sposób niewłaściwy wykonała manewr wymijania i doprowadziła do zderzenia z fiatem. Autem podróżował 48-latek, również z naszego powiatu.

Kobieta został ukarana mandatem, oboje kierujący byli trzeźwi.

Podobnym rozstrzygnięciem zakończyła się popołudniowa kolizja, do której doszło na skrzyżowaniu Sikorskiego i Broniewskiego. Tutaj 48-letnia mieszkanka Łowicza jadąc fordem mondeo na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa fordowi focus. Autem od Sikorskiego w kierunku Powstańców podróżował 26-letni mieszkaniec powiatu łowickiego.

Kierująca został ukarana mandatem karnym, oboje byli trzeźwi.

Zderzenie pojazdów w Łowiczu i Strzelcewie komentarze opinie

  • gość 2017-11-14 12:10:00

    Sam miałem ostatnio wypadek samochodowy nie ze swojej winy i jeśli chodzi o zaniżone odszkodowanie mogę polecić z czystym sumieniem firmę CrashPlus.Zaproponowali dodatkowe pieniadze,które przyznam-bardzo MI sie w tym okresie przydały.Mogę podać numer do ich doradcy: 570 660 879 :D

  • Gość - niezalogowany 2017-11-15 19:31:58

    Zaraz 48letnia

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu