Zderzenie toyoty i opla w Goleńsku

Wypadki i kolizje, Zderzenie toyoty Goleńsku - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 22/06/2017 10:13
Katarzyna Gajda

57-letnia mieszkanka powiatu łowickiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu w Goleńsku. Kobieta została ukarana mandatem, a wobec uczestnika kolizji policja prowadzi postępowanie o prowadzenie pojazdem po spożyciu alkoholu.

Wczoraj, 21 czerwca około godziny 17 na skrzyżowaniu dróg gminnych w Goleńsku doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Jadąca toyotą od Goleńska 57-latka z naszego powiatu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu oplowi, którym od Sierżnik w kierunku drogi nr 584 podróżował 26-latek, również z naszego powiatu. W wyniku zderzenia opel zatrzymał się na ogrodzeniu posesji znajdującej się przy skrzyżowaniu.

 

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. kierująca toyotą została ukarana mandatem karnym. W toku ustaleń na miejscu okazało się, że 26-latek jest po spożyciu alkoholu. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.

 

- W stosunku do kierowcy opla KPP w Łowiczu prowadzi postępowanie w sprawie prowadzenia pojazdów w stanie nietrzeźwości - informuje policjant Łukasz Poborski.

Zderzenie toyoty i opla w Goleńsku komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama