Zdjęcie Julii Kamińskiej wyróżnione w prestiżowym konkursie

Konkursy, Zdjęcie Julii Kamińskiej wyróżnione prestiżowym konkursie - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 18/04/2017 16:15

Na początku kwietnia w holu budynku Wydziału Nauk Geograficznych UŁ odbył się wernisaż wystawy fotograficznej ze zdjęciami nagrodzonymi w piątej edycji konkursu „Geografia – proces, forma, obiekt”. Jedno z nich wykonała łowicka licealistka.

 Wśród prezentowanych fotografii znalazła się ta, wykonana przez Julię Kamińską, uczennicę II LO im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu. Zdjęcie licealistki „Duży świat – małe życie” było jednym z pięciu przesłanych na konkurs i jednym z 23 wyróżnionych. Opiekunem uczennicy była Aneta Kędziora, nauczycielka geografii.

Do piątej edycji fotograficznego konkursu przesłano 410 zdjęć autorstwa 107 uczniów i studentów. Jury zakwalifikowało do dalszego etapu 264 prace w kategorii „Procesy i formy naturalne” oraz 120 w kategorii „Obiekty antropogeniczne”. W pierwszej kategorii nagrody przyznano Andrzejowi Błońskiemu za zdjęcia: „Aureola” i „Tsunami”, Markowi Leś za fotkę „Poranne mgły” oraz Idze Lao za „Piękno chwili”. W drugiej kategorii nagrodzono Aleksandrę Kałużę za zdjęcie „Ekoenergia”, Mateusza Staneckiego za zdjęcie „Hogvard” oraz Dominikę Mizerską za „Odbicie kałużowe”.

Wyróżnione i nagrodzone prace można oglądać na wystawie pokonkursowej w holu budynku Wydziału Nauk Geograficznych UŁ. Wernisaż odbył się w ramach XVII Festiwalu Nauki Techniki i Sztuki w Łodzi.

 

Zdjęcie Julii Kamińskiej wyróżnione w prestiżowym konkursie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama