Zdzisław Orzechowski po kontuzji wraca do gry

Tenis stołowy, Zdzisław Orzechowski kontuzji wraca - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 04/09/2018 13:59
Katarzyna Gajda

Po kontuzji barku i kilkumiesięcznej rehabilitacji, Zdzisław Orzechowski postanowił sprawdzić swoją formę na Międzynarodowym Turnieju Weteranów w Międzyzdrojach.

W dniach 1-2 września w hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach odbył się VIII Międzynarodowy Turniej Weteranów w tenisie stołowym. Organizacji wydarzenia podjął się Uczniowski Klub Sportowy „Chrobry” Międzyzdroje.

W zawodach wystąpiła czołówka najlepszych tenisistów z Polski oraz zaproszeni zawodnicy z Dani i Niemiec. Niewątpliwie gwiazdą turnieju weteranów był Niels Ramberg z Dani, mistrz świata i wielokrotny mistrz Europy, który swoją klasę potwierdził wygrywając w swojej kategorii.

Na siódmych międzynarodowych rozgrywkach weteranów w tenisie stołowym pojawiła się ponad setka zawodników. Wśród tak licznej grupy nie mogło zabraknąć łowiczanina Zdzisława Orzechowskiego, który finalnie zajął trzecie miejsce w kategorii 75+.

Pan Zdzisław miejsca na podium ustąpił tylko Ryszardowi Banaszkiewiczowi z Brzegu Dolnego i Januszowi Malarzowi z Tarnobrzega. Międzyzdrojskie zawody były dla łowiczanina sprawdzianem formy. Kilka miesięcy temu pan Zdzisław doznał kontuzji barku i przez pięć miesięcy musiał go rehabilitować.

- Po kontuzji barku i kilkumiesięcznej przerwie w treningach zagrałem w turnieju dla sprawdzenia swojej formy. Po zawodach muszę przyznać, że w dalszym ciągu muszę rehabilitować bark – powiedział nam zawodnik.

Orzechowski dodał, że trzecie miejsce w obecnej formie w pełni go satysfakcjonuje.

Reklama

Zdzisław Orzechowski po kontuzji wraca do gry komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama