Zdzisław Orzechowski trzeci w 9. Grand Prix Polski Weteranów

Tenis stołowy, Zdzisław Orzechowski trzeci Grand Polski Weteranów - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 17/05/2019 08:42
Martyna Czekalska

Łowiczanin Zdzisław Orzechowski zajął trzecie miejsce w 9. Grand Prix Polski Weteranów w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w dniach 11-12 maja w Krakowie.

W turnieju wystartowało 12 zawodników z całej Polski, którzy rywalizowali w trzech grupach. Do dalszych gier awansowało dwóch tenisistów z każdej grupy.

- Poziom zawodów był wyjątkowo wysoki, ponieważ startowała czołówka zawodników z ostatnich Mistrzostw Polski Weteranów kategorii 75+ - relacjonuje Zdzisław Orzechowski. Łowiczanin zajął trzecie miejsce ex aequo z Karolem Czyżem z Ustronia. Zwyciężył Henryk Glura z Bydgoszczy.

- Miejsce trzecie uważam za dobre w perspektywie Mistrzostw Polski Weteranów, które odbędą się w Jastrzębiu-Zdroju w czerwcu - ocenił Orzechowski.

Zdzisław Orzechowski trzeci w 9. Grand Prix Polski Weteranów komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama