Zebrania mieszkańców: osiedle Przedmieście

Zarządy osiedli, Zebrania mieszkańców osiedle Przedmieście - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 15/10/2019 18:32
Martyna Czekalska

W Przedszkolu Integracyjnym nr 6 "Pod Świerkami" w Łowiczu odbyło się coroczne zebranie mieszkańców osiedla Przedmieście z władzami miasta. Znamy nowy skład zarządu osiedla.

Tegoroczne zebrania na łowickich dzielnicach połączone są z wyborami zarządów osiedli. W spotkaniu obywatelskim na Przedmieściu wzięło udział około 40 mieszkańców.

Nową przewodniczącą zarządu osiedla została Halina Gasińska, która przez ostatnie cztery lata pełniła w zarządzie funkcję skarbnika. Zastąpiła na stanowisku Roberta Pisarka. Łowiczanka otrzymała 22 głosy. W tajnym głosowaniu pokonała Roberta Fortuńskiego (16 głosów) i Kamila Krawczyka (2 głosy).

W zarządzie osiedla oprócz przewodniczącej pracować będą: Aneta Czajka, Kinga Dłużak-Osiadacz, Robert Fortuński, Michał Gawinek, Kamil Krawczyk i Krzysztof Wroński.

Na zebraniu wybrano również trzy osiedlowe inwestycje, które wezmą udział w głosowaniu do przyszłorocznego budżetu obywatelskiego. Oto one:
1. Modernizacja chodnika i próg zwalniający na ul. Zgoda (14 głosów)
2. Budowa parkingu dla rodziców przy Przedszkolu Integracyjnym nr 6 "Pod Świerkami" (13 głosów)
3. "Świetlna zebra" - poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych poprzez doświetlenie (11 głosów)
Do dalszego etapu nie przeszło zadanie polegające na dokończeniu remontu chodnika w ul. Wygoda (7 głosów).

Głosowanie na inwestycje osiedlowe i ogólnomiejską w ramach budżetu partycypacyjnego rozpocznie się 22 listopada i potrwa do 7 grudnia.

Zebrania mieszkańców: osiedle Przedmieście komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama