Zebrania mieszkańców: osiedle Bratkowice

Zarządy osiedli, Zebrania mieszkańców osiedle Bratkowice - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 21/10/2019 22:32
Martyna Czekalska

Rozpoczął się drugi tydzień spotkań mieszkańców łowickich osiedli z burmistrzem Krzysztofem Kalińskim. Na Bratkowicach wybrano nowy zarząd, na czele którego pozostanie Tadeusz Żaczek.

Zebranie mieszkańców osiedla Bratkowice odbyło się w poniedziałek (21 października) w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi. Wzięło w nim udział blisko 80 łowiczan mieszkających na terenie Bratkowic.

Przewodniczącym zarządu osiedla na kolejną kadencję został wybrany Tadeusz Żaczek. Radny miejski otrzymał poparcie 29 osób. Jego kontrkandydatami byli Michał Zieliński (27 głosów) i Waldemar Sokół (20).

Obsługa informatyczna firm Warszawa

Wszyscy trzej znajdą się też w zarządzie dzielnicy. Na Zielińskiego zagłosowało 46 osób, a na Sokoła 42. Pozostałymi członkami osiedlowej rady zostali: Jakub Papuga (44), Krystian Cipiński (43), Kamila Znyk (40), Barbara Andrzejczyk (40), Ireneusz Kosiorek (39) i Marek Mostowski (39).

Na spotkaniu burmistrz Krzysztof Kaliński omówił wstępne założenia do przyszłorocznego budżetu miasta. Z osiedla Bratkowice wpłynęła tylko jedna propozycja osiedlowa do budżetu obywatelskiego. Zadanie pod nazwą Łowicki park życia – Łogród przewiduje wytyczenie terenu, na którym młodzi rodzice mogliby posadzić drzewko z okazji narodzin potomstwa.

Podczas zebrania wywiązała się dyskusja na temat przebudowy ul. Młodzieżowej. Część mieszkańców osiedla nie zgadza się z budową zatoki parkingowej przed blokiem nr 16 należącym do Łowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Urzędnicy będą rozmawiać z mieszkańcami na temat zakresu inwestycji na najbliższym zebraniu zarządu dzielnicy, które odbędzie się 4 listopada o godz. 19 w „Siódemce”.

Zebrania mieszkańców: osiedle Bratkowice komentarze opinie

 • gość 2019-10-22 09:27:50

  A ten w zielonej koszulce to się nie może zdecydować gdzie mieszka? Panie Burmistrzu: Czy w zarządzie osiedla może być ktoś kto tam nie mieszka i nie jest zameldowany???

 • gość 2019-10-22 09:33:46

  Łoooo matko...... łoooogród bedą budować....

 • Gość - niezalogowany 2019-10-22 16:21:51

  Trochę kultury proponuję. Ten w zielonej koszulce ma imię i nazwisko, a poza tym jest zameldowany na osiedlu. Najpierw proszę się dowiedzieć a później pisać na forum.

 • Gość - niezalogowany 2019-10-22 20:08:20

  Pożalił się "ten w zielonej koszulce " :)

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama