Zespół ludowy z Białorusi wystąpi w Łowiczu

Koncerty, Zespół ludowy Białorusi wystąpi Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 08/03/2019 08:21
Martyna Czekalska
MAR 12
Muzeum w Łowiczu godz: 18:00

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego i Muzeum w Łowiczu zapraszają w najbliższy wtorek (12 marca) do muzealnej sali barokowej na koncert białoruskiego zespołu tańca ludowego „Na Rozstajach”.

Zespół Tańca Ludowego „Na Rozstajach” Witebskiej Państwowej Wyższej Szkoły Kultury i Sztuki to wielokrotny laureat międzynarodowych konkursów. Występował w wielu krajach Europy, w tym kilkakrotnie w Polsce, również w Łodzi i regionie łódzkim. Choreografem jest Siergiej Rakowski.

- Program składa się z różnych gatunków tańca, opiewającego kulturę i przyrodę regionu witebskiego i ma na celu promowanie ludowego tańca białoruskiego - informuje Marianna Mońka z łowickiego muzeum.

Wtorkowy koncert rozpocznie się o godzinie 18. Wstęp wolny.

Zespół ludowy z Białorusi wystąpi w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama