Zespół ludowy z Białorusi wystąpił w Łowiczu

Portal lowicz24.eu 12/03/2019 19:16

Dzięki Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Łódzkiego i Muzeum w Łowiczu dziś 12 marca, mogliśmy uczestniczyć w koncercie białoruskiego zespołu tańca ludowego „Na Rozstajach”.

Zespół Tańca Ludowego „Na Rozstajach” Witebskiej Państwowej Wyższej Szkoły Kultury i Sztuki to wielokrotny laureat międzynarodowych konkursów. Występował w wielu krajach Europy, w tym kilkakrotnie w Polsce, również w Łodzi i regionie łódzkim. Choreografem jest Siergiej Rakowski.

Koncert składał się z różnych gatunków tańca, opiewających kulturę i przyrodę regionu witebskiego.

Występ był jednym z elementów promowania ludowego tańca białoruskiego.

Zespół ludowy z Białorusi wystąpił w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama