Zespół VOX gwiazdą Wojewódzkich Dni Seniora w Łowiczu (PROGRAM)

Koncerty, Zespół gwiazdą Wojewódzkich Seniora Łowiczu (PROGRAM) - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal lowicz24.eu 20/08/2019 09:20
Martyna Czekalska
SIER 24
Muszla koncertowa w parku Błonie godz: 10:00

W najbliższą sobotę (24 sierpnia) w parku Błonie w Łowiczu odbędą się Wojewódzkie Dni Seniora. Wydarzenie adresowane jest do osób w wieku 60+ z północno-wschodniej części województwa łódzkiego. Gwiazdą imprezy będzie zespół VOX.

Organizatorem imprezy jest Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały osoby w wieku 60+ z powiatów: łowickiego, skierniewickiego, rawskiego, brzezińskiego, zgierskiego, łęczyckiego, kutnowskiego oraz ze Skierniewic i Łodzi.

Oficjalne otwarcie imprezy na łowickich Błoniach zaplanowano na godzinę 10. Od godziny 11 do 15 na scenie wystąpią seniorzy z Łowicza, Łyszkowic, Kiernozi, Łodzi, Brzezin, Rawy Mazowieckiej, Skierniewic, Lgoty Wielkiej, Ozorkowa i Żychlina.

W programie także konkursy i zabawy przygotowane przez organizatora, stoiska promujące organizacje pozarządowe oraz m.in. ekspozycja prac malarskich z grup plastycznych „Nowa Fala” i „Fascynacja” działających przy Łowickim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

O godzinie 15 na muszli koncertowej rozpocznie się koncert zespołu VOX. Impreza zakończy się o godzinie 17.

Impreza ma charakter zamknięty, dlatego też liczba uczestników jest ograniczona.

Program występów (godz. 11:00 – 15:00)
1. Zespół śpiewaczy „Radość" z Klubu Seniora „Radość” w Łowiczu wykona piosenki: „Bystry potok”, „Gdybym miał gitarę”, „Lipka”, „Niech żyją seniorzy”. Pani Ewa Tomczak z grupy „Uśmiech Seniora” wykona wiersz pt. „Kapliczka” (20 min.)
2. Występ Zespołu „Brzezinianki" Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział w Brzezinach (20 min.) z
3. Piosenki wykonane przez Klub Seniora „Jutrzenka" z Łyszkowic (15 min.)
4. Występ Pana Adama Piekuta z Dziennego Domu Seniora w Rawie Mazowieckiej, który zagra na harmonii oraz zaśpiewa wybrane piosenki (20 min.)
5. Występ zespołu wokalnego Klubu Seniora „Jutrzenka" z Kiernozi oraz skecz w wykonaniu Pani Ireny Więcek (15 min.)
6. Występ Grupy teatralnej „Karuzela Czasu” z Klubu Seniora „Rawka” przy Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach, która zaprezentuje spektakl kabaretowy pn. „Kuracjuszki”, autor i scenarzysta Pan Tomasz Staroń oraz współautorka Pani Barbara Chęcielewska (15 min.)
7. Występ Pani Heleny Rubinek z Domu Pomocy Społecznej w Skierniewicach z piosenkami: „Był raz gang”, „Kolorowe gałganki” oraz recytacja wiersza „Oda do starości” Wisławy Szymborskiej przez Panią Marię Pigoń (15 min.)
8. Występ Zespołu ludowego „Karolina” z Lgoty Wielkiej prowadzonego przez Pana Zdzisława Stolarczyka (15 min.)
9. Występ Chóru Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział w Rawie Mazowieckiej (15 min.)
10. Występ Chóru Międzypokoleniowego Fundacji Równe Szanse z Łodzi (20 min.)
11. Występ Pana Tadeusza Pietrasika, kierownika kapeli „Ozorkowianie” Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Oddział w Ozorkowie (20 min.)
12. Występ Pana Tadeusza Kafarskiego, solisty instrumentalnego na harmonijce ustnej z Koła Miejskiego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Żychlinie (15 min.)

Zespół VOX gwiazdą Wojewódzkich Dni Seniora w Łowiczu (PROGRAM) komentarze opinie

  • gość 2019-08-21 14:56:28

    Dziwi mnie,że impreza ma charakter zamknięty.Nie można przyjść i zobaczyć występy.Może organizator to wyjaśni.A może ma tam być "gwiazda szczególna"

  • gość 2019-08-23 19:42:41

    Przynajmniej zaproszeni zapewnią frekwencję

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama