Zgon mężczyzny w Łyszkowicach. Ciało znaleziono na chodniku

Komunikaty policji , mężczyzny Łyszkowicach Ciało znaleziono chodniku - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 05/11/2019 08:45
Mirka Czubak

3 listopada, około godziny 17:30 w Łyszkowicach na ul. Głowackiego przechodzień zauważył leżącego na chodniku mężczyznę. Niestety wezwane na miejscu lekarz stwierdziły zgon.

Ciało mężczyzny znalazł w niedzielę (3 listopada) około godz. 17.30 przechodzień, który natychmiast wezwał na pomoc pogotowie ratunkowe. Przybyły na miejsce lekarza pogotowia ratunkowego stwierdził zgon, wykluczając udział osób trzecich.

Jak się okazało mężczyzna to 46-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego. Okoliczności jego śmierci bada Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.

Zgon mężczyzny w Łyszkowicach. Ciało znaleziono na chodniku komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama