Zlot aut zmodyfikowanych na Nowym Rynku w Łowiczu (ZDJĘCIA)

Wystawy, zmodyfikowanych Nowym Rynku Łowiczu (ZDJĘCIA) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 17/08/2019 12:30
Mirka Czubak

Ponad 100 aut przeróżnych marek zjechało dziś, 17 sierpnia na Nowy Rynek w Łowiczu, gdzie odbył się zlot aut zmodyfikowanych pn. "Stage One".

Oficjalne otwarcie imprezy miało miejsce o godzinie 10.00 choć już wcześniej na rynek zjeżdżały kolejne auta, które wcześniej zgłosiły chęć uczestnictwa w wydarzeniu. Zloty fanów zmodyfikowanych samochodów odbywają się w wielu polskich miastach i są okazją do wymiany doświadczeń, a dla wielu stanowią inspirację oraz źródło cennych, praktycznych informacji.

Ostatni taki zlot miał miejsce w Łowiczu cztery lata temu i cieszył się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku wydarzenie zorganizowane przez nieformalną grupę VL Crew (dawniej VAG Łowicz) wróciło w nowej odsłonie. Trzecia edycja, w zamyśle organizatorów, ma na celu pokazanie zmodyfikowanych aut wszelkich marek nie tylko VAG-ów (Volkswagen, Audi, Seat oraz Skoda) jak to miało miejsce w dwóch poprzednich edycjach.

Gorąco zachęcamy do spędzenia soboty właśnie na popularnym trójkątnym rynku. To świetna okazja, aby w jednym miejscu podziwiać wiele świetnych aut, zamienić słowo z ich właścicielami czy zrobić sobie fotografię.

Auta na Nowym Rynku można będzie podziwiać do godziny 18.

Reklama

Zlot aut zmodyfikowanych na Nowym Rynku w Łowiczu (ZDJĘCIA) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama