Złote Gody w łowickim ratuszu (FOTO)

Urząd Miejski, Złote łowickim ratuszu (FOTO) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 05/10/2019 14:05

Małżonkowie, którzy przeżyli ze sobą 50 lat i więcej świętowali dzisiaj (4 października) jubileusz Złotych Godów w Łowiczu.

Uroczystość wręczenia jubilatom medali odbyła się w sali radzieckiej łowickiego ratusza, a dekoracji par medalami dokonał burmistrz Jan Kaliński w asyście Krzysztofa Olko wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewy Rześnej-Kukieły. 

Prezydenckimi Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odznaczonych zostało 9 par.

Byli to: Czesława i Henryk Stawiccy, Anna i Jerzy Markowscy, Maria i Jerzy Jakubowscy, Marianna i Sławomir Kmita, Anna i Zbigniew Trojanowscy, Kazimiera i Kazimierz Graszka, Krystyna i Jan Wypych, Janina i Tadeusz Nowak oraz Halina i Stanisław Kośmider.

Niestety dwie pary małżeńskie nie dotarły na uroczystość, byli to państwo Stawiccy i Kmita. Do nich osobiście burmistrz dostarczy odznaczenia.

Podczas ceremonii burmistrz przybliżył licznie przybyłym przyjaciołom i rodzinom par, życiorysy Jubilatów. Każda z par dzieliła się się w nich swoją receptą na udany i szczęśliwy związek małżeński. Według nich, aby związek utrzymał się tak długo, należy po prostu kochać i nauczyć się sztuki kompromisu.

Dla jubilatów wystąpił chór Klubu Seniora Radość, śpiewano im „Sto lat!” i wzniesiono za ich zdrowie toast lampką szampana.

Wszystkim Jubilatom serdecznie gratulujemy!

Złote Gody w łowickim ratuszu (FOTO) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama