Zmiana na stanowisku prezesa Sądu Rejonowego w Łowiczu

Z sali rozpraw, Zmiana stanowisku prezesa Sądu Rejonowego Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 16/09/2019 12:30
Martyna Czekalska

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro powołał nowego prezesa Sądu Rejonowego w Łowiczu. Została nim sędzia Anna Czerwińska, która do tej pory była wiceprezesem łowickiego sądu.

Od 2011 roku prezesem Sądu Rejonowego w Łowiczu była sędzia Magdalena Piwowarczyk. Z końcem sierpnia 2019 r. upłynęła jej druga 4-letnia kadencja na tym stanowisku.

- Minister Sprawiedliwości decyzją z dnia 12 września 2019 r. powołał panią SSR Annę Czerwińską do pełnienia funkcji prezesa Sądu Rejonowego w Łowiczu, z dniem 16 września 2019 r. na okres 4 lat – informuje Hanna Kandefer, główny specjalista w departamencie kadr i organizacji sądów powszechnych i wojskowych w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Do tej pory sędzia Anna Czerwińska była wiceprezesem łowickiego sądu oraz przewodniczącą wydziału cywilnego.

Nowa prezes nie wskazała na razie swojego zastępcy. Wiceprezesa sądu rejonowego powołuje na wniosek prezesa tego sądu minister sprawiedliwości.

Sędzia Magdalena Piwowarczyk nadal będzie orzekać w łowickim sądzie oraz kierować wydziałem karnym SR w Łowiczu.

Zmiana na stanowisku prezesa Sądu Rejonowego w Łowiczu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-16 17:13:07

    Pani Sędzia Magdalena klasa sama w sobie.
    Powodzenia w dalszej służbie.

  • Essa - niezalogowany 2019-09-17 06:41:32

    Tragedii ciąg dalszy .

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama