Zmiana organizacji ruchu na drodze krajowej nr 70 w Łowiczu (ZDJĘCIA, VIDEO)

Portal lowicz24.eu 02/09/2019 20:27
Martyna Czekalska

Dzisiaj (2 września) po południu zaczęła obowiązywać nowa organizacja ruchu na ul. Warszawskiej i Bolimowskiej w Łowiczu. W związku z budową rond w obu ulicach, ruch samochodowy został skierowany na drogę tymczasową. Utrudnienia czekają nie tylko kierowców, ale również pieszych.

Nową organizację ruchu na drodze krajowej nr 70 wymusiły prace drogowe przy budowie dwóch rond. Zachęcamy do oglądania filmu, w którym naczelnik miejskiego wydziału inwestycji i remontów Grzegorz Pełka opowiada o inwestycji oraz zmianach w organizacji ruchu.

Jadąc ul. Bolimowską od strony Skierniewic, na drogę tymczasową wjedziemy na wysokości apteki Avena. Tymczasowy szlak biegnie wzdłuż boiska Orlik i garaży na os. Konopnickiej. Na ul. Warszawską wyjedziemy przed hostelem Lovicz, a za marketem Mila. Na drodze technologicznej obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h oraz zakaz wyprzedzania.

Kierowcy samochodów osobowych, którzy od ul. Warszawskiej chcą przejechać przez przejazd kolejowy w ul. 3 Maja, mogą skorzystać z objazdu ul. Iłowską i Gdańską. Z Zatorza do centrum Łowicza można dostać się też jadąc ul. Arkadyjską do ul. Klickiego lub ul. Nieborowską i Dworcową do ul. 3 Maja.

Piesi mogą przejść przez drogę krajową nr 70 na ul. Bolimowskiej na wysokości piekarni Marat oraz na ul. Warszawskiej między ul. Iłowską a ul. Konopnickiej.

Zmiana organizacji ruchu na drodze krajowej nr 70 w Łowiczu (ZDJĘCIA, VIDEO) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama