Zmiany w zarządach dwóch łowickich osiedli. Zrezygnowali przewodniczący

Zarządy osiedli, Zmiany zarządach dwóch łowickich osiedli Zrezygnowali przewodniczący - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal lowicz24.eu 04/03/2019 11:00
Martyna Czekalska

Ryszard Szmajdziński zrezygnował z funkcji przewodniczącego zarządu osiedla Henryka Dąbrowskiego w Łowiczu, a Krzysztof Gałusa z kierowania zarządem osiedla Korabka. Wiemy, kto ich zastąpi.

Ustępujący przewodniczący zarządów osiedli odebrali podziękowania za pracę społeczną na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Łowiczu.

- Zarząd pod pana przewodnictwem bardzo dobrze realizował powierzone mu zadania, dbając nie tylko o pozytywny wizerunek osiedla, ale również o aktywność jego mieszkańców - czytamy w liście burmistrza Krzysztofa Kalińskiego skierowanym do byłych już szefów rad dwóch łowickich dzielnic.

- W tym wszystkim było fajne to, że nie raz zaczynaliśmy z różnych miejsc, ale na końcu w zasadzie zawsze spotykaliśmy się u celu - stwierdził Ryszard Szmajdziński. Jak dodał były radny miejski, przyszła pora, aby ustąpić miejsca młodym. Odchodzący z zarządów osiedli mieszkańcy Łowicza podziękowali za współpracę władzom miasta i osobom, z którymi pracowali w dzielnicowej radzie.

Nowym przewodniczącym osiedla Henryka Dąbrowskiego wybrano Pawła Więcka, który do tej pory pracował w zarządzie jako sekretarz. Z kolei na czele zarządu osiedla Korabka stanie Tomasz Jaśniewski.

Jesienią odbędą się wybory zarządów we wszystkich dziesięciu osiedlach w Łowiczu.

Zmiany w zarządach dwóch łowickich osiedli. Zrezygnowali przewodniczący komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama