Zmienił się skład prezydium Rady Miejskiej w Łowiczu

Urząd Miejski, Zmienił skład prezydium Miejskiej Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 07/11/2019 21:48
Martyna Czekalska

Radni Tadeusz Żaczek (Łowickie.pl) i Michał Trzoska (PiS i Niezależni) zostali nowymi wiceprzewodniczącymi Rady Miejskiej w Łowiczu. Wcześniej z funkcji zrezygnował Krzysztof Olko (Łączy nas Łowicz i Powiat Łowicki).

O zwiększenie liczby wiceprzewodniczących z dwóch do trzech wnioskował klub radnych Łowickie.pl. Jak wyjaśniał radny Robert Wójcik, chodziło o to, aby każde z ugrupowań miało swojego przedstawiciela w prezydium rady.

Po ubiegłorocznych wyborach samorządowych przewodniczącym Rady Miejskiej został Henryk Zasępa (Łączy nas Łowicz i Powiat Łowicki). Wiceprzewodniczącymi zostali Marek Boroski (Porozumienie Łowickie) i Krzysztof Olko (ŁnŁiPŁ). Ten ostatni zrezygnował z funkcji, po tym jak byli już koalicjanci burmistrza, czyli radni Łowickie.pl, złożyli wniosek o jego odwołanie.

W tajnym głosowaniu przeprowadzonym na czwartkowej (7 listopada) sesji, rada wybrała wiceprzewodniczącymi Tadeusza Żaczka (Łowickie.pl) i Michała Trzoskę (PiS i Niezależni).

Zmienił się skład prezydium Rady Miejskiej w Łowiczu komentarze opinie

 • Łowiczanin - niezalogowany 2019-11-08 09:35:50

  Pozytywna zmiana, kompetentni radni weszli w skład prezydium.
  Co do pozostałych to Pan Przewodniczący naprawdę niech sam zrezygnuje bo widać jak sobie nie radzi i nie panuje nad obradami. Wczoraj chyba doszło do złamania prawa.
  Panie Wiceprzewodniczący Boroski to co wczoraj Pan pokazał nie mieści się w żadnych kanonach, niech Pan nie kompromituje naszego miasta.

 • gość 2019-11-08 09:36:34

  Honor – czy dla tych radnych ma dziś jeszcze jakiekolwiek znaczenie?

 • gość 2019-11-08 09:42:50

  w takiej atmosferze, jaką robi opozycja, trudno spokojnie prowadzić obrady, a zarzucanie p.Zasępie, ze sobie nie radzi i jest niekompetentny i to po prostu kpina.Poziomem temu człowiekowi do pięt reszta nie sięga, niestety.Jest za grzeczny i kulturalny, dlatego po nim "jeżdzą" jak chcą.Wiadomo,że opozycja chce wszystko przejąć i wykopać Kalina

 • gość 2019-11-09 09:11:46

  Przewodniczący jest BEZNADZIEJNY ,bez ikry i charyzmy(zresztą takim był nauczycielem-pamiętam) a pan Borowski to DNO.

 • gość 2019-11-09 09:14:36

  Wreszcie burmistrz ma jakąś opozycje w radzie a nie jak do tej pory miał tylko POTAKIWACZY.

 • gość 2019-11-09 09:18:41

  Co ,teraz wina opozycji , a do tej pory mieliście klikę klakierów i robiliście co chcieliście. Brawo opozycja , tak trzymać.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama