Znamy laureatów konkursu fotograficznego "Las wokół nas"

Konkursy, Znamy laureatów konkursu fotograficznego wokół - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 19/11/2019 13:44
Mirka Czubak

- Mamy bardzo zdolną młodzież – powiedziała fotografik Niwa Tamara Kotecka-Lewy, przewodnicząca komisji konkursowej, podczas dzisiejszego (19 listopada) rozstrzygnięcia konkursu „Las wokół nas”. Rozdanie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej odbyło się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łowiczu.

Jury miało nie lada problem z wyłonieniem zwycięzcy. Uczniowie szkół ponadpodstawowych z powiatu łowickiego zgłosili do konkursu ponad 100 fotografii. Jak podkreślali członkowie jury poziom nadesłanych prac był tak wysoki, że postanowiono zwiększyć pule nagród i tym samym wyłonić aż 15 laureatów.

Pierwsze miejsce zdobyła Aleksandra Aftewicz z II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu. Na drugim ex aequo uplasowali się Damian Bogusz i Natalia Banasiewicz, oboje z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Łowiczu. Z kolei miejsce trzecie zajęły Małgorzata Więcek z I LO w Łowiczu oraz Angelika Kwiatkowska  z ZSP nr 4.

Zdaniem komisji konkursowej na szczególne wyróżnienie zasłużyło dziesięć fotografii. Wykonali je: Katarzyna Kaźmierczak (II LO), Zuzanna Kowalik (pijarskie LO), Martyna Kapusta, Kinga Pliszka, Norbert Gawroński, Martyna Świątkowska, Julia Skowrońska (wszyscy z ZSP nr 4) oraz Alicja Trzos i Natalia Walczak (obie z ZSP nr 3).
Wystawę prac w holu PBP można będzie oglądać do końca br.

Gratulujemy wszystkim laureatom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

Znamy laureatów konkursu fotograficznego "Las wokół nas" komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama